SELECCIONADOS OS PARTICIPANTES NO CONCURSO DE XOVENES DESEÑADORES DA PROXIMA MOSTRA

Valora este artigo
(3 Votos)

A Mostra anuncia a selección de participantes no concurso de xóvenes deseñadores. Na nota de prensa feita pública, a organización agradece a tódolos deseñadores/as participantes neste concurso, así como aos/ás directores/as das escolas de deseño de moda que ano tras ano animan aos seus alumnos/as a participar no concurso; entre as cales queremos mencionar especialmente ós seguintes centros: Academia Isolina, Academia Susa Suárez, , Academia María Lariño, CAEA Liceo “La Paz”, Centro Superior de Diseño y Moda de la Politécnica de Madrid, EPYCO de Oviedo, Escuela Superior de Deseño e Moda de Galicia, Escuela EASD Mestre Mateo, Goymar Coruña, Goymar Vigo, Instituto Manuel Antonio, IES la Garrotxa , IES Sivera Font, LCI – FD Moda Barcelona e M-Class Moda de Vitoria.

A relación de seleccionados/as, entre as que cabe destacar a camariñana Magdalena Campos Pol, é a seguinte:


1 Ana Álvarez Diego Tomiño - Pontevedra
& Lucia Viana Gregorio Porriño - Pontevedra
2 Ana Casas Yánez Ourense
3 Ana González González Nigrán- Pontevedra
& Andrea González González Nigrán- Pontevedra
4 Ana Belén Villanueva Dacasa Santiago de Compostela
5 Carlos Justo Pinilla Trujillo Vigo
6 Diego Cabaleiro Paz Ponteareas - Pontevedra
7 Ester Fraile Hernández Salamanca
8 Laila Shami Martínez Santiago de Compostela
9 Laura Rivera Durantez Madrid
10 Lorena Manceñido Recarey Villaquilambre - León
11 Magdalena Campos Pol Camariñas - A Coruña
12 Manuel Pampillón Bugarín Vigo
13 María García Romero Ciudad Real
14 Mª Soraya Basco Moreno Canals - Valencia
14 & Samuel Amores Palacios Canals - Valencia
15 Mª Teresa González Varela Cambados - Pontevedra
Marta Casal García A Coruña
16 & Raquel Suárez Pérez El Franco - Asturias
& Zaira Martínez García Vigo
17 Michelle Rodríguez Martínez Vitoria - Gateiz
18 Miryam Blanco Vicente Zaragoza
19 Olalla Garra Crespo Lalín - Pontevedra
20 Olaya De los Palos Fernández Santa Cruz Oleiros - A Coruña
21 Raquel Cubells Asensio Castelldefels - Barcelona
22 Sandra Blanco Suárez Val do Dubra - A Coruña
& Yolanda Martínez Garcia Cambre - A Coruña
23 Sandra Táboas González Ponteareas - Pontevedra
24 Sara Lage González Lugo
25 Sara Rello Reyes Carcabuey - Córdoba
26 Sheila Cantera González Nájera - La Rioja
27 Sonia Costa Rosello Vic - Barcelona
28 Tania González Campos A Coruña
29 Vanesa Lorenzo Frieiro Oviedo
30 Yaiza Facal Bendaña A Coruña

1401 Modificado por derradeira vez o Luns, 14 Decembro 2015 18:07
Máis en esta categoría:

Deixa un comentario

Asegúrate de encher a información requerida marcada con (*). Non étá permitido o código HTML. Teu enderezo de correo non será publicado.